JGG&J Skrevet 19. mars 2007 #1 Skrevet 19. mars 2007 Hva synes du om plassen? Vi drar i mai, med tre barn på 11år, 8år og 6 mnd..
august igjen Skrevet 21. mars 2007 #2 Skrevet 21. mars 2007 Vi har vært på athytos, gi et vink hvis det er dit dere skal. Har ikke vært andre steder på Halkidiki.
Tigerjenta *Mamma til 3* Skrevet 24. mars 2007 #3 Skrevet 24. mars 2007 Heisann! Var på Halkidiki for noen år siden med jenta mi som da var 7 mnd. Vi bodde i Pefkohori.... tror jeg det het. Ligger ved siden av Hanioti. Små steder begge to, men fint, rent og hyggelige grekere. Hellas er genialt med barn. Selger alt det vi har her av barneutstyr. (bleier, Nan, grøt og barnemat) Tok med solkrem, febertermometer og paracet til barn herfra. Var også der i mai og må si at det eneste som tok oss litt på sengen var hvor kaldt det var om natten. Så ha det i bakhodet når du pakker. Ville kanskje valgt å leie bil hvis vi skuller reist nå med tre barn. Men ser ingen grunn til at dere ikke bare kan glede dere :-) Vi velger Mallorca, alcudia i år så får vi se hvordan det er! God tur
Kanskje snart? *igang igjen * Skrevet 13. april 2007 #4 Skrevet 13. april 2007 Ehm om det ligger ikke saa langt unna Thessaloniki saa ja, da har jeg vaert der..Er ikke sikker pa om det het Halkidiki eller Chalkidiki...? Superfint der vi var hvertfall..Ikke for stort, men flotte strender masse koselige restauranter og butikker. Og kjekk plass aa dykke ;-)
❤lille stjerne❤ Skrevet 13. april 2007 #5 Skrevet 13. april 2007 Vi var på Athytos i fjor sommer (da den store skogbrannen raste), men det gikk jo bra. Veldig behagelig sted, bare vanlige familier på tur (mange greske familier) og ingen fyllefester og nattebråk i det hele tatt. Litt mye folk til tider, spesielt i helgene, men ingen problemer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå