Gullgrisen m/ novemberspire Skrevet 18. mars 2007 #1 Skrevet 18. mars 2007 Er idag 20+6 og i går kveld ved middagsbordet kjente jeg for første gang tre velplasserte spark mot beltet mitt Og i dag tidlig var det igjen noen dunk som kjentes utenpå magen. Sambo var litt sent ute så han har enda igjen å kjenne på juniors krefter, men det kommer vel.
MayLady Skrevet 18. mars 2007 #2 Skrevet 18. mars 2007 Så gøy!! Det er så moro når resten av familien kan ta del i det store underet i magen. Gleder meg til det er min tur!
nybebis Skrevet 19. mars 2007 #3 Skrevet 19. mars 2007 Hei. Ja, kjempe morro. Det skjedde med meg i forige uke! Da var gutten så aktiv at mannen min fikk kjenne det også. Veldig gøy!
amy77 Skrevet 19. mars 2007 #4 Skrevet 19. mars 2007 Jaaa.. !! Har dere også kjent det? Jeg var litt usikker på om det var det det var - for jeg holdt hånden på magen og kjente et lite dunk.. Mannen min kjente det også! Utrolig morro;) For i svangerskapsboken står det at i uke 28 kan man begynne å kjenne sparkene utenpå.. men det må vel ha vært det vi kjente? Utrolig følelse!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå