Gå til innhold

ladycomb el hormonspiral?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei,

jeg har fødd mitt andre barn for 6 uker siden, og nå trenger vi prevensjon som er sikker!! vil ikke har flere barn på flere år nå.. i utg.pkt hadde jeg tenkt hormonspiral, siden man slipper å tenke på den så mye...men er usikker på all hormonene, tåler lite av p-piller..... nå når jeg er inne å ser på dette med ladycomb virker det jo nesten for bra ut til å være sant? kan man virkeli stole på det, noen som bruker/har brukt som kan si noe om det??? pliz, og hva koster en sånn evnt. hvor få kjøpt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hallo

Var å kikka sjølv inne på nettet på dette idag,fordi eg trur eg ikkje tåler hormonspiralen.Persona kunne ein ikkje amme når ein brukte det,men eg trur det gjekk med ladycomp.Og den kosta 4600 kr der eg såg.Lykke til

Skrevet

Har dere regelmessig syklus? Såfall fungerer slike kjempebra. Selv har jeg pearly, men jeg har veldig uregelmessig syklus, og da blir det så få grønne dager. Men kjenner flere med regelmessig syklus som er kjempefornøyd med sin.

Skrevet

Ja,legen nevnte på det idag at dersom ein har veldig uregelmessig mens,så er den ikkje så god.Uten spiralen så veksler min med eitpar dager,opptil 4-5 dager i forskjell.Er det for mykje til at den vil fungerer??

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...