Gå til innhold

Våkner tidligere og tidligere!! hjelp!


Anbefalte innlegg

Vi har en gutt på 8 måneder. Han er relativ enkel å legge om kveldene.. Når klokken er 19.00 er han trøtt og han sovner ganske fort... Nå har han vært våken 1 gang om natten en stund, men d er ikke d som er problemet! Før sov han til kl seks om morgenen og d var greit. Så plutselig nå blir det tidligere og tidligere for hver dag som går.. I dag våknet han kvart over fem! "hjesp!!" Noen som har noen tips for å få han til å sove lengre om morgenen? I dag prøvde vi å la han skrike og roe han ned innimellom, men nesten etter en time tålte ikkje ørene mer! Har alltid hatt en regel om at jeg står ikke opp før seks, men orker ikke å høre på skriking i en time hver morgen! Noen som kan hjelpe?

Fortsetter under...

vet ikke om dette hjelper, men jeg merker på min at jo seinere jeg legger hun på kvelden, jo tidligere våkner hun. kan jo hende at du på legge han en halvtime tidligere...:)

men dette kan jo slå begge veier, kan jo og hende du legger han for tidlig. men prøv å juster legge tiden, kanskje det hjelper:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...