Gjest Skrevet 16. mars 2007 #1 Skrevet 16. mars 2007 Jeg er 39+4 og var hos jordmor igår på kontroll. Hun foretok der en GU for bl. a å sjekke modning o.l. Fant da ut at jeg hadde 2 cm åpning og var moden. (Er førstegangsfødende). Har hatt mye kynnere gjennom deler av svangerskapet, spsesielt nå mot slutten. Hadde i går vonde kynnere, mensmurring og slimproppen gikk sent på kvelden. Trodde derfor noe var på gang i natt da jeg våknet opp et par ganger med vondt i magen, men ser ut til at alt har dabbet helt av igjen idag- ingen mensmurring, så og si ingen kynnere og ikke mer blodtilblandet slim. Noen som vet hvor lang tid ting kan ta? Er takknemlig for svar.
mill@jenta Fødte Lucas 7/6 Skrevet 16. mars 2007 #2 Skrevet 16. mars 2007 Tror det kan ta noen få dager, er sikkert ikke lenge. Jeg hadde endel sånne rier som ga seg etter en stund, i første svangerskap, men fødselen var i gang i løpet av to dager ca.. Lykke til da!!
Gjest Skrevet 16. mars 2007 #3 Skrevet 16. mars 2007 Ja, ting kan nok ta litt tid så best å smøre meg med tålmodighet.. Bare typisk at i går var jeg som en "vandrene kynner", mens det i dag har roet seg helt.. Takk for svar!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå