Gå til innhold

Noen som kan anbefale en sportsvogn? (samme som utstyrsdebatten)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er ute etter en kvalitetsvogn som er sikker, praktisk (lett å trille, lett å få inn/ut av bil) og komfortabel for babyen/barnet. Pris er ikke så viktig, ikke størrelse heller da vi har stasjonsvogn. Men selvfølgelig alltid greit å få plass til andre ting i bagasjen:-) Noen som kan hjelpe?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

TFK jogster twist=)

-Den er dønn stødig

-stor sittedel som også tåler opptil 40 kg.

-regulerbart fotbrett

-liggestilling

-svingbart fremhjul som kan låses.

-en av vognene som blir minst sammenlagt

-veier rundt 13 kg.

 

 

Eneste minus er at det ikke kan skifte kjøreretning,er kun forover.

og at det er litt vanskelig å komme til handlekurven når ryggen er nede.

er dyr men sparer et par tusen på å bestille fra babyjungle.nl

super service der=)

Skrevet

Enig med hun over her. Har TFK og er kjempefornøyd-anbefales på det varmeste:)

Skrevet

Jepp, TFK anbefaling fra meg også :o)

Skrevet

Takk for tipset. Men hva mener du med at den ikke kan skifte kjøreretning? Det er jo svingbart fremhjul skriver du... Kan man ikke feks rygge med den? Det må isåfall være upraktisk.... Hva er ca pris i Norge?

Skrevet

Det som menes med det er at i nsportdelen sitter barnet med ansiktet i kjøreretningen og den delen kan ikke snus så h*n ser på deg mens du triller.

Den koster 5990,- for sportsdel i Norge og 1790,- for hardbagen.

 

Men du kan få den billigere i Nederland,se

www.babyjungle.nl

Skrevet

Teutonia Mistral! Dette er en 4-hjuling med vendbart styre (enkelt å endre kjøreretning), meget praktisk vogn med alle finesser i tillegg til at den er dønn stødig, liten og nett. Utvendig er den en av de minste sportsvognene, men med god plass til barnet (vognen er lav og ser dermed nett ut.) Denne oppfyller dine kriterier. Har den selv og er superfornøyd! Ville aldri ha kjøpt TFK fordi det ikke går ann å endre kjøreretning. Superstusselig å ikke ha øyekontakt med barnet, I tillegg er den stygg (stor ruvende kalesje.) Mistralen er MYE finere og mere praktisk!

Skrevet

Ok. TFK virker veldig bra, men jeg vil ikke ha en vogn som kun er forovervendt, han er så liten ennå at det er greit å kunne ha øyekontakt. Derfor: andre forslag?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...