Gå til innhold

Ammehjelper.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen av dere ammehjelpere som vet noe om stiv nakke, favoritt side, ammeproblemer til de grader, bæsje problemer, og mage vondt på en og samme gang?

 

Jeg trenger gode råd og tips men har ikke lyst og legge ut om saken min her av flere grunner. Lurer derfor på om det er noen av dere ammehjelpere som føler at dere vet litt om dette som kunne tenke dere og prate med mig litt over mail. (eventuellt msn om det er greit)

 

Jeg velger også her og være anonym men er det noen av dere som vil hjelpe så si fra så sender jeg et pm.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

kan sjekke ut for deg blant ammehjelperen inne på vårt eget ammehjelpsforum..... selv kan jeg ikke så mye om det, men kan videreformidle hjelp - om du vil kan du sende en mail til ammehjelpen fra ammehjelpen.no og be om at den vidersendes Blomman

eller send meg en PM....

Skrevet

blant ammehjelperne skulle det stå...

Skrevet

Får ikke sendt deg pm jeg. =/ Har skrevet ner hele historien min men det blir ikke sendt.

 

Uff. Er så lei nå og trenger virkelig raske tips. :(

 

Skrevet

du - kom på at jeg har en alias mail adr ;-) (hadde helt glemt den helt til nå..)

 

mail meg på [email protected]

 

I morgene skal jeg sjekke litt ut og se om det er noen ammehjelpere som kan hjelpe deg!

 

Det ordenr seg!!

Skrevet

Ja etter mye krangling så har vi fått hendvisning til spesialist for KISS. Men det tar vel tid før vi får time tenker jeg. :( Kan sende deg historien min hvis du vil lese? Er jo alltid godt med gode råd, og det trenger vi masse av nå.

Skrevet

Du kan også sende til meg! Jeg var hos osteopat selv denne uken, det er osteopatene/manuellterapautene som fikser kiss! Har du råd til det er det bare å bestille time, trenger ikke henvisning en gang! Og for et veldig lite barn blir det mye bedre bare på en behandling! Nevn gjerne hvor i landet du bor, jeg leser stadig om klinikker rundt om i landet. Leser du forresten tysk?

Skrevet

Om du vil kan du så klart sende historien din, så skal jeg se om jeg kan bidra med noe mer. [email protected] er adressen

Skrevet

Jeg er ikke ammehjelper, men har en gutt på 11 mnd som har hatt mye krøll med mage/tarm, samt KISS. Har erfaring med diverse alternative terapeuter, innen osteopati, manuell terapi, homeopati, akupunktur, biopat osv. Vil påstå at vi har ganske god erfaring på området, og har dessuten lest særdeles mye om dette.

Send meg PM dersom du ønsker å ta kontakt.

Skrevet

Hei!

Du må åpne for PM (brukerprofilen, "jeg vil motta post")...

JEg forsøkte å sende deg en selv ;)

Skrevet

Expat, hvem mente du nå?;)

Skrevet

mener det skal være i orden nå;)

 

til HI: glemte å si at det var Blomman som sendte meg en mail og lurte på om jeg kunne svare på innlegget ditt, det var derfor jeg svarte selv om jeg ikke er ammehjelper. :-)

Skrevet

hei du =)

 

Har erfaringer med ammeproblemer,stiv nakke (favoritt side) og litt magetrøbbel,men min lillegutt har refluks da,så kan også være pga det, dette med KISS er noe jeg ikke har peiling på,men om du vil så kan du godt sende meg historien din som en PM, så kan jeg komme med noen råd.

Vi var hos fysio. med han for å få tips om bæring og slik,for å få rettet opp hodet,han var begynt å bli flat på ene siden,dette fordi han bestandig lå med hodet på den siden,amme problemer vi har hatt er pga. han er prematur,så vet hvor tungt det kan være,og dette pga refluksen, ikke morro å amme han så alt fra 10min til 4t etterpå så kommer alt opp igjen.

 

Men om du vil,så bare send meg en PM,så kan jeg prøve å komme med noen råd, nå er ikke jeg noe ekspert som andre her,men jeg kan bare dele mine erfaringer.

 

Håper dere finner ut hva som feiler din lille,er aldri gøy når det er slik.

 

Mange klemmer fra

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...