Gå til innhold

kommer gravid magen nå tro?


Anbefalte innlegg

Jeg har veldig stor mage fra før,så jeg kjenner ikke så mye når jeg klemmer på den...men nå begynner buksene mine å gli under buken hele tiden. de vil liksom ikke sitte der de skal, blitt litt større litt nedenfor navelen der de pleier å sitte og da vil de bare skli nedover... har ikke helt vanlige proposjoner heller da...hehe

 

Flere med store mager som kjenner seg igjen (når magen begynte å poppe ut liksom???)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8599951-kommer-gravid-magen-n%C3%A5-tro/
Del på andre sider

Fortsetter under...

jeg har to bilringer, de begynner å bli hardere og spesielt den nesderste er større. Mye større!! De vanlige buksene får jeg ikke igjen, og har jeg joggebukse, så må den være under magen, hehe.

Tror den er på vei å bli vanlig gravidmage, for midjen forsvinner litt mer dag for dag:-)

Er i uke 18 nå.

jeg har også stor mage fra før, 2 digre bilringer. lurer også veldig på når gravidmagen kommer. har nok fått litt annen fasong, men ser ikke gravid ut :( kjenner at det er litt hardere da.

er i uke 22 nå.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...