elle77 Skrevet 12. mars 2007 #1 Skrevet 12. mars 2007 da har jeg bestilt time neste mandag til modnings-akupunktur:) da er jeg i uke 37, det blir spennende:)
elle77 Skrevet 12. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 12. mars 2007 ca.300kr pr gang tror jeg....veldig mange sier det hjalp dem, og jeg er villig til å prøve alt som kan lette fødselen og unngå at jeg må gå på overtid:)
Gjest Skrevet 12. mars 2007 #4 Skrevet 12. mars 2007 Har du fått "tillatelse" av jm/lege til dette? Babyen er jo ferdig så det skulle ikke være noe problem om det virkelig fungerte... Har ikke lyst å gå over tida selv akkurat!
elle77 Skrevet 13. mars 2007 Forfatter #5 Skrevet 13. mars 2007 snakket med legen min om det, om hun hadde noen erfaringer e.l. hun sa bare at hun viste de hadde gode resultater med akupunktur som smertelindring under fødsel, og at det var verd et forsøk:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå