Liten gutt i magen<3 Skrevet 11. mars 2007 #1 Skrevet 11. mars 2007 Noen som vet om noen bra barne butikker i Oslo?Godt utvalg, bra service??
It's all about me Skrevet 11. mars 2007 #2 Skrevet 11. mars 2007 Barnas Hus på Alna-senteret. De tingene jeg har kjøpt der synes jeg de har vært rimligere på også.
Anonym bruker Skrevet 11. mars 2007 #3 Skrevet 11. mars 2007 Ut i fra tidligere debatter her inne så virker det ikke som servicen er noe særlig i oslo. Hva med å reise litt ut på landet,der har betjeningen en litt annen holdning til kundene sine. Og prisene kan være like bra om ikke bedre.
It's all about me Skrevet 11. mars 2007 #4 Skrevet 11. mars 2007 Tror ikke man skal la seg styre for mye av debattene her inne ang det. Det er jo alltid det dårlige historiene som kommer fram og aldri de hvor alt var som det skulle. Og alle butikker har noen missfornøyde kunder uansett bransje. Selv er jeg fornøyd med Barnas Hus og Babyshop både på Lørenskog og Lillestrøm, har bare møtt på super betjening.
mammmamia ** Skrevet 11. mars 2007 #5 Skrevet 11. mars 2007 Fru Lyng i Citypassagen og på Steen & Strøm (Citypassagen er best) er supre! Hold deg unna Fruen på CC Vest og Sandvika Storsenter! Babyshop på Ryen er alltid hyggelige, og har god peiling på det de selger.. Barnas Hus på Alnabru er ok, så lenge du får hjelp, synes ofte det er vanskelig å få tak i noen, det er jo aldri noen der..!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå