Gå til innhold

da har jeg fått PFC brosjyren i posten


Anbefalte innlegg

 

da har jeg fått PFC brosjyren i posten å vist den til samboer..

Han syns ikke at den virker trygg å vil heller bare fortsette sånn som vi gjør nå (hoppe av i svingen)

Det positive er at jeg slipper p-piller!

så han velger å ha det usikkert..

Lurer på om det er for at han kanskje blir mer klar?

Hmm.. Får vel bare vente å se..

Han vil fremdeles ikke bli prøvere før om 1 å et halvt år.

 

vel..

 

det var en liten oppdatering fra meg :)

 

Ha en videre fin helg allle sammen!

 

mvh

 

Fortsetter under...

Hfmr, jeg har ikke fått noen brosjyre i posten :(

Men jeg prøver å holde på den positive følelsen jeg har om at sambo nok kommer til å ville prøve PFC kanskje til høsten. Han har ikke sagt hverken ja eller nei, så så lenge det er er en mulighet for ja så har jeg håp.

Skulle på en måte ønske at samboeren min også ville ha det usikkert eller hoppe av i svingen, men på den andre siden ville det vært nervepirrende hver måned om mensen kom eller ikke. Dessuten vil jeg jeg jo at han også vil bli glad hvis testen blir postitiv. Akkurat nå tror jeg bare jeg ville sett rompa på ham i det han løp skrikende ut døra, he he:)

 

 

Å, dette er jo spennende da...=o)

 

Kanskje han er "skap-klar"...Hehehehe....

 

Tror jeg også skal bestille en katalog...Hvis jeg skal kjøpe en lady/babycomp eller en persona/pearly så holder det jo lenge og så må den bli da kjøpt i sommer, når skattepenger kommer...Hvis det ikke blir baksmell da...

 

Ha en hyggelig helg du også =o)

 

klem

 

 

 

Hei alle sammen!

 

Ja jeg håper på at han er mer klar enn han gir seg ut for å være.. :)

 

Joda, håpet er jo der hver mnd for at jeg skal være gravid, men tror faktisk at jeg begynner å få stabile sykluser nå (på ca 40 dager de siste 3 mnd'er)

så da orker jeg ikke å få forhåpninger før jeg er gått over forventet tr.

 

selvfølgelig er det mer usikkert å hoppe av i svingen, men jeg skal ikke nekte ha nå gjøre det :) han er jo selv klar over faren å jeg har gitt han et alternativ til P-pille/kondom så jeg er egentlig ganske fornøyd. :)

 

"skap-klar" he he! bra navn på det!

 

ja jeg håper vi blir ordentlige prøvere innen dette året.. men følger vi hans ord så er vi ikke prøvere før i slutten av 2008.. huff.. det virker leenge til akkurat nå..

 

 

lørdagsklem fra

 

 

 

Annonse

Ja, det skjønner jeg. Er det med å få falske forhåpninger også hver mnd. Deilig å ha stabile sykluser da! :o)

 

Du har jo gjort det du kan du da! ;o)

Er han som har valgt å hoppe av i svingen nå. Heldig du! *hihi*

 

Jeg tror nok IKKE det tar såå lang tid før dere blir prøvere, eller du blir gravid! Ikke med den innstillingen hans! ;o)

 

he he! takk for støttende ord Tanta til Celine :o), men har dessverre en nokså sta samboer (tyr nemlig)

Å når han egen familie står fast på det at de ser ikke for seg at vi skal få barn før at forholdet har vart i minst 5 år, så hører han faktisk på dem..

 

"teite" mannen.. hi hi!

 

tja.. kanskje jeg er litt heldig.. jeg nekter iallefall å bruke p-piller lengre å det vet han veldig godt. :)

 

hvordan går det med deg? deilig at kjæresten din er ferdig med militæret eller? (for han er ferdig, ikke sant?)

 

ÅÅ, disse mannfolka kan være sta ja!! =P

Men det kan da vi også! *hihi*

 

Ja, det er såå utrolig deilig! Tror ikke det har gått helt opp for meg enda!

Han begynner å jobbe på mandag alt da, så blir ikke mye tid til bare meg og han.

Men så lenge en av oss har fast inntekt er jeg fornøyd! ;o)

he he! ja det er sant!

men du håper vel at du får deg jobb snart du å.. Det er vel det eneste kravet din samboer har igjen, ikke sant?

 

nå skal jeg se en film å så legge meg

 

Takk for praten!

 

nattaklem

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...