Gå til innhold

Hva ønsker dere dere til bursdagen???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har bursdag i helgen og gubben vil ha noen øsnekr..har ikke peiling hva jeg kunne tenkt meg...

Har enda mye kilo på kroppen så klær er ikke aktuelt...

så vet liksom ikke helt...

 

Tips til hva en jente 25 år kan ønske seg?

 

 

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hmm! Gavekort på spa. Sparing av litt penger hver mnd,sånn at du har litt penger til shopping,når du har gått ned de kg du ønsker. Lys. Det var det jeg kom på i farta:)

Skrevet

Her er lista mi da =)

 

-Ny sykkel (og "tralle" til Ingrid)

-oslotur med overnatting

-hudpleieprodukter

-noe fint fra lillevinkelsko.no

-tøff regnjakke (av alle ting :P)

 

Skrevet

Et gavekort på klær.. så har du noe å se fram til Har fått gavekort selv fra Noa Noa og ser fram til å bruke det. Skal vente noen kilo til. La på meg 30 kg i svangerskapet og har ti kilo igjen. Er på slankeren så da har jeg en gulrot å se fram til.

Skrevet

Det lurer jeg også på. Har bursdag om 10 dager. Aner ikke hva jeg ønsker meg....

Skrevet

Det e et tægn på at man har det alt førr godt ;D Æ slit også med å ønsk mæ bursdag og julegava... stort sett kommer æ bærre på sånner teng som ny sofa og nytt kjøkken... hihi Å vesst æ syns æ e flenk å kommer på nåkka, så si alltid sambo... ka du skal med det? Å kor skal du ha det henne? etc. Så det e alltid et pæs... men får alltid ett eller anna fint/kjækt da :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...