Gå til innhold

Miraculix :-)


*dreamer* <3 Mie Linnea

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hei berta:-)

 

Joda, ting gikk greit. Det har vært en total abort, så ant. ble ikke fosteret gammelt før det døde, men brukte litt tid på å komme seg ut. Nå var det iallefall tomt inni der, og alt så bra ut med livmor, eggledere og alt sånt. Men har fått henvisning til sykehuset for å ta blodprøver når neste mensen kommer, som hun trodde ville bli omtrent 4 uker til. Hun kunne ikke se at det var noen eggløsning på gang nå iallefall, sa hun.

Så får vi se hvordan det går :-)

 

Litt deilig å være ferdig der, kommer nok til å ta det litt roligere fremover nå. Ikke stresse så mye, føler jeg har blitt altfor opphengt..! Og samtidig deilig å vite at ting blir sjekket opp for å se om alt er i orden (med meg iallefall, sambo har ikke/skal ikke ta noen prøver enda..). Har en følelse av at dette går bra snart :-)

 

Hvordan går det med deg?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8542391-miraculix/#findComment-8543505
Del på andre sider

Uff, så trist at du har abortert da. Men bra at alt så fint ut ihvertfall. Kjempebra at du blir tatt seriøst, og at du har fått henvisning til sykehuset. De finner forhåpentligvis ut av hvorfor ting er som de er, så blir du sikkert nøye fulgt opp neste gang du blir gravid. Fint at du er litt roligere nå, og slipper å stresse så mye. Nå er du i gode hender. Det går nok bra snart ja:-) Krysser alt jeg har for det!

 

Går bra med meg. Trøtt etter nattevakt, så kal legge meg nå. Har tempet denne mnd, og ikke funnet EL, selv om jeg har hatt fysiske tegn på det. Så kanskje jeg er så uheldig at jeg ikke har EL. Fortsetter det sånn bestiller jeg meg en time hos privat gyn, for å se hvordan ting ser ut. Har jo bare gått 4 mnd uten prev, så det tar vel litt tid før kroppen kommer i gang etter pilleslutt;-)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8542391-miraculix/#findComment-8551414
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...