Graviden/4.mann*har*født* Skrevet 7. mars 2007 #1 Skrevet 7. mars 2007 Jeg har så vondt når jeg går! Etter bare 40-50 meter så er det enormt ubehagelig, ømt i skambeinet, det "stråler" ned i underlivet slik at jeg må krøke meg sammen. Ser jo ut som en gås når jeg går! Har dessuten en slik tissetrengt følelse hele tiden, men når jeg kommer på do så kommer det omtrent ikke noe som helst! Utrolig plagsomt!!! Andre med lignende problemer?
1976 kreps Skrevet 7. mars 2007 #2 Skrevet 7. mars 2007 Jeg kjenner meg veldig godt igjenn,er 8 dager over termin.når har du termin? Jeg har bekkenløsning i tilegg som var ganske bra etter hodet festet seg,men nå er det helt pyton igjenn.Føler også at baby´n har hodet langt ned mellom bena mine,ser ut som om jeg har skiti i buksa når jeg går hi-hi ser nok veldig lurt ut
Graviden/4.mann*har*født* Skrevet 7. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 7. mars 2007 Er 34 uker på vei..så har en stund igjen da..blir noen lange uker. Men har på følelsen at jeg ikke kommer til å gå tidn ut, har dessuten 2 barn fra før som begge er kommet for tidlig. Påsken hadde vært en fin tid å føde i -hehe:) Huff, du er sikkert skikkelig lei som er på overtid da, blir ve satt igang om det drøyer for lenge???
ragge Skrevet 7. mars 2007 #4 Skrevet 7. mars 2007 jeg er 6 dager over å kjennes ut som jeg har en tømmerstokk mellom beina. kjennes ut som bekkenet sklir helt fra hverande. huff, fælt å gå sånn.
1976 kreps Skrevet 7. mars 2007 #5 Skrevet 7. mars 2007 Har du spurt om det kan være bekkenløsning? Hjelper veldig godt med fysioterapi på det.Jeg fikk fysio. til siste uka før termin,klarte nesten å gå normalt igjenn.Håper jeg blir satt igang på fredag,har overtidstime på sykehuset da.
Baila Skrevet 7. mars 2007 #6 Skrevet 7. mars 2007 Eg og er med i denne gåse gjengen. >") Ekstra vondt å gå nå etter babyens hode festet seg ; / Men nå er det heldigvis ikkje lenge igjen. )
MissAntrop Skrevet 7. mars 2007 #7 Skrevet 7. mars 2007 Å ja, kjenner meg veldig igjen der. Det føles som om jeg går med en bowlingkule mellom beina, og må presse sammen for at den ikke skal ramle ut. Ekkelt! Og når jeg sitter kjennes det ut som jeg brekker babyen i to.. Satser på at det skjer noe veldig, veldig snart.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå