Samsyn, Camilla og Therese Skrevet 6. mars 2007 #1 Skrevet 6. mars 2007 Ja da var jaggu stasjonsvogna i boks gitt :-) Ble til at vi kjøpt svigers 3 år gamle peugeout 406, fikk den for 130 lapper så det var et godt kjøp :-) Ikke den tøffeste bilen i gata men holder lenge for meg og snuppa :-)
Sanasol har 2 herlige jenter Skrevet 6. mars 2007 #2 Skrevet 6. mars 2007 Jippy, da ble det bil på deg, så moro! Grattis så mye, en ting mindre å bekymre seg for :-)
Millapril Skrevet 7. mars 2007 #3 Skrevet 7. mars 2007 Gratulerer med ny bil! Vi kjøpte ny bil forrige uke. Volvo! Så nå har vi hele klisjeen med Volvo stasjonsvogn, rekkehus og barn i magen. Mangler bare en hund for å gjøre det komplett. Volvoen er skikkelig fin, og jeg er ikke så redd for å føde i bilen lengre, som jeg var med vår gamle Toyota. Det er jo litt mer standsmessig å føde i en nyere Volvo...hehe Kos dere med bilen, så sees vi på treff i morgen!
Bellen^2 Skrevet 7. mars 2007 #4 Skrevet 7. mars 2007 Grattis med ny bil. Stasjonsvogn med god plass til vogna er superdeilig!
Gjest Skrevet 7. mars 2007 #5 Skrevet 7. mars 2007 Grattis med ny bil da! Jeg ønsker meg også ny bil, men de bilene vi har holder i lange baner til det vi trenger dem til enn så lenge. Men det blir nok en nyere bil når jeg skal begynne i jobb igjen.. Da er min bil 5 år.. Sukk. He he, stasjonsvogn, rekkehus, (snart) 1,5 barn OG hund.. Riktignok ingen stor og barsk familiehund, men en liiiiten og barsk Dachs.. Kan man bli mer A4 enn dette da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå