Bente,har 3 skjønne jenter!! Skrevet 4. mars 2007 #1 Skrevet 4. mars 2007 Hvorfor møtes dere så sent?? hehe Kl 13 er langt på dag for meg, som er oppe kl 7... ) Skal prøve å få det til på onsdag da )
♥@nette med prinsessene♥ Skrevet 4. mars 2007 #2 Skrevet 4. mars 2007 Ja si det.... det var et godt spørsmål.. er oppe senest kl 06.30 så kunne gjort det før det ! hehe
Johanne B Skrevet 4. mars 2007 #3 Skrevet 4. mars 2007 vi er oppe kl 10-11...og må ofte ta buss, derfor satt jeg det så sent..
Bente,har 3 skjønne jenter!! Skrevet 4. mars 2007 Forfatter #4 Skrevet 4. mars 2007 Er noen som har det ;o) Om noen månder tenker jeg dere er oppe før og. hehe Om ikke noe skjærer seg, så kommer nok vi ) Med forbehold om at vi kanskje blir litt sene. Er midt i sovingen til mini. Hun sover normalt fra 12, men kan prøve å dytte det frem litt ) Blir koselig )
Johanne B Skrevet 4. mars 2007 #5 Skrevet 4. mars 2007 Jepp, endrer nok døgnrytmen snart:) har noen timer å skyve... har akkurat sovnet nå og det er vell vanlig tid..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå