Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jenter

 

Jeg er ikke treningsnarkoman, men liker å trene fast noen dager i uka. Noen som vet om det har noe å si i IVF-prosessen? Jeg vet at man skal ta det noenlunde med ro i rugeperioden, men hva med tiden før? Noen som vet om det er negativt å trene pilates denne tiden?

 

Klem

Videoannonse
Annonse
Gjest lille fiol
Skrevet

til meg sà har de sagt at jeg bare mà leve som normalt, altsà trene, gjòre det kroppen fòler for sier de. det er bare de 3 fòrste rugedagene som en skal ta litt hensyn, senere skal alt veare som normalt. det som er viktig er at du gjòr det som du synes er bra for deg. lykke til.

Skrevet

Leve som normalt sier de.

Men ta det litt roligere første uken.

Og ikke stress.

Frøet må få forståelsen av at her er det en vordende mor som har kapasitet og plass til en liten baby i livet sitt.

( sånn tenker jeg da.. uten at det har gitt resultater de siste 3 årene :) )

Skrevet

Trening i moderat form er vel bra. Men jeg tror jeg ville droppet spinning og magecrunch, sånn for sikkerhets skyld.

Er en vant til å være i aktivitet, så tror jeg en blir raskt rastløs av å bare sitte i ro og ikke gjøre noe spesielt.

Tren du, men ikke overdriv

Skrevet

Jeg vil bare si meg enig i det som er sagt. Jeg trener ikke spinning og løping i rugeperioden, men forsøker å gå litt rolige turer - godt for kropp og sinn .-) Før uttak/innsetting trente jeg som vanlig - det er sikkert ok å vurdere etter som du ser om du har noen bivirkninger eller ikke og hva som frister

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...