Frøya79 - dobbel glede :-) Skrevet 3. mars 2007 #1 Skrevet 3. mars 2007 Var akkurat inne og "surfa" litt på 1.tri. De bare krangler der inne! Er sinnsykt glad for at det ikke er mulig å være anonym her inne. Her er alle så koselige! Hvis jeg blir gravid denne måneden, så kommer jeg til å holde meg LANGT unna 1.trimester... Iallefall til de har fjerna anonymknappen. God helg alle prøvere, og til dere som allerede er blitt gravide, men som liker stemningen her inn bedre enn DER inne :-) Klem
AnetteN Skrevet 3. mars 2007 #2 Skrevet 3. mars 2007 Er helt ening med deg der, for en krangling. Jeg vil og holde meg unna den siden dersom blir gravid på dette forsøket. God helg til deg og. Og lykke til med forsøket
Gjest Skrevet 3. mars 2007 #3 Skrevet 3. mars 2007 Som alternativ til 1.tri finnes det Terminklubber, kanskje det er hyggeligere der?
Gjest Skrevet 3. mars 2007 #4 Skrevet 3. mars 2007 Hei! Jeg "hører til" på 1.tri egentlig,men all den kranglinga og hakkinga på alt og alle fra visse anonyme der inne,har gjort at jeg ikke gidder være der.... Er inne å surfer der en gang i mellom for å se om noen kan ha nytte av min erfaring ettersom jeg er gravid med mitt 3.barn;-),og ser om noen har spurt om noe jeg lurer på..... Men nye innlegg skriver jeg kun når det er veldig VIKTIG for meg!!!! Ellers holder jeg meg her inne, og takket være tipset fra deg alfabeta, er jeg også inne på oktober-klubben:-) Veldig hyggelig der også,og etter som jeg har sett så er ikke disse ufyselig anonyme(som bommer på kranglesiden og andre forum her)så aktive der;-) Lykke til alle sammen!!! Jeg følger med her inne;-)
TussiLussi Skrevet 3. mars 2007 #5 Skrevet 3. mars 2007 Det var litt samme tendensene her inne før anonymknappen kom..... Så det var nok et lurt sjakktrekk :-) Må tenke seg om to ganger før man slenger ut en dårlig kommentar:)
Gjest Skrevet 3. mars 2007 #6 Skrevet 3. mars 2007 Har sendt inn et "brev" på 1.tri også mener jeg å huske,med mange underskrifter på at vi ville fjerne den knappen.... Alle for,bortsett fra en anonym;-) (bombe!!!) Så da får vi jo bare se hva som skjer,men som sagt så har ikke jeg vært der så lenge da,så det kan jo være at det har blitt gjort før uten resultat.......
Frøya79 - dobbel glede :-) Skrevet 3. mars 2007 Forfatter #7 Skrevet 3. mars 2007 Hei igjen! Jeg var ikke klar over at det fantes "terminklubber". Takk for tipset Alfabeta! Da skal jeg prøve det NÅR (og ikke hvis...) jeg blir gravid igjen :-)
Krokodillemor Skrevet 3. mars 2007 #8 Skrevet 3. mars 2007 Da jeg endelig kom over på 2. trimester-sidene synes jeg det var veldig deilig. Der var det mye hyggeligere. Desverre mistet jeg samme uken som jeg byttet forum. Nå er jeg tilbake her, men jeg er ikke så aktiv her lenger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå