mor til to i januar Skrevet 2. mars 2007 #1 Skrevet 2. mars 2007 hva er forskjellen på kynnere og maserier? har hatt veeeldig masse mensmurringer i magen i to uker nå. i dag har det også verket nederst i ryggen. kjennes rett og slett ut som når jeg har mensen. i tillegg har jeg veldig masse vonde kynnere. tror det er kynnere i alle fall. men kan det være maserier? noen som kjenner seg igjen? Har forresten UL-termin 28.mars. men jeg har mer tro på mens-termin 12.mars..
Gjest Skrevet 2. mars 2007 #2 Skrevet 2. mars 2007 Jeg har forstått det sånn at kynnere ikke skal være vonde... Men maserier kan være det. Det er som svake rier! Jeg har gått med de siden mandag nå, og er rimelig lei Kjennes ut som mageknipe samt at magen strammer seg noe helt forferdelig. Blir aldri regelmessige og heller ikke sånn kjempevonde. Må puste meg gjennom de, men er såpass overkommelig at jeg kan se tv etc når de holder på. Tror nok det er maserier du har jeg
mor til to i januar Skrevet 2. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 2. mars 2007 ja, kjennes på en måte ut som mageknipe. og blir aldri uutholdelige. bare så vondt at det blir slitsomt i lengden. hva gjør disse maseriene da? er de mer "effektive" enn kynnere eller? kan det tyde på at noe kommer til å skje om ikke så aaalt for lenge?
Gjest Skrevet 2. mars 2007 #4 Skrevet 2. mars 2007 Ja, tror nok de er mer effektive enn kynnere ja. Folk har sagt til meg at fødselen kan bli litt lettere hvis du går med maserier en stund før fødselen... Håper på det da ) Har slimproppen din gått da? Aner ikke om det kommer til skje noe jeg altså.. Hadde ett lite håp før i uka her, fordi de var nokså vonde en kveld! Men de ga seg... Så jeg har innstilt hodet på at fødsel ikke er igang jeg, så slipper jeg og bli skuffa flere ganger
mor til to i januar Skrevet 2. mars 2007 Forfatter #5 Skrevet 2. mars 2007 ja håper det hjelper til lettere fødsel:) tror ikke slimproppen har gått nei. ja, er vel bare å innstille seg på at det ikke er noe på gang så slipper man skuffelsen:) takk for svar, og lykke til:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå