Mamman til Ask (12/06) Skrevet 2. mars 2007 #1 Skrevet 2. mars 2007 lille Ask på snaue 10 uker dytter borti lekene som henger ned fra babygymmen og ser på dem... kan holde på en evighet har gjort det i 2 dager nå http://free.pages.at/siska/ask/afh.html
seff Skrevet 2. mars 2007 #2 Skrevet 2. mars 2007 Så flink han er! Skikkelig konsentrert og :-) Så fine ut å dytte på de lekene på gymmen.
Yana Skrevet 2. mars 2007 #3 Skrevet 2. mars 2007 Vesla er 2mnd i dag og ho også elsker å leke og dytte på tinga i babygymmen.
Kristannaa Skrevet 2. mars 2007 #4 Skrevet 2. mars 2007 Så søt:) Ser ut som han konsentrer seg skikkelig! Kasper ligger også å slår litt på lekene sine,idag satt han fast armen i den ene,og det var IKKE populært;)
tess27 jonathan kom 23.12.06 Skrevet 2. mars 2007 #5 Skrevet 2. mars 2007 så nydelig.) det er sånn jonathan gjør oxo.. er så nydelg og se på.. han har oxo et speil som henger over babygymmen og det ligger han og kikker i og babbler og smiler:) så store de begynner og bli.. hehe tiden går såå fort:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå