lifa og Eline Skrevet 28. februar 2007 #1 Skrevet 28. februar 2007 Eline har blitt ett år snart 13 mnd. og får 150 ml. vanlig melk om dagen. Ammer kun 1-2 ganger om dagen nå. Vi har gitt ca. 90 ml mme. de siste dagene i tilegg. Er det greit at vi gir litt mme en gang om dagen til vi er oppe i mer "normal" dose vanlig melk om dagen. Gir ikke yughurt, så får ikke noe ekstra gjennom der. Må kutte ut ammingen da jeg raser ned i vekt, og har alltid hatt problemer med å legge på meg.
Expat Skrevet 28. februar 2007 #2 Skrevet 28. februar 2007 Ja det er vel greit vel! I utlandet er det vanlig aa gi mme2 til tre aar! Hun trenger ikke mer enn 350ml totalt. Foroevrig saa er de proteindrikkene sportsfolk bruker (gainer fuel) lure for de som deg!
lifa og Eline Skrevet 5. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. mars 2007 Takk Expat for svaret. Slike proteindrikker er det noe som kjøpes på helsekosten hvet du noe om det? Hadde vært greit å drikke litt av det for å se om jeg kanskje også får litt mer overskudd, hun har nok "stjålet" litt for mye av meg enn bare tomme kilo.
Expat Skrevet 6. mars 2007 #4 Skrevet 6. mars 2007 Ja, helsekost, apotek eller sports butikker selger disse proteindrikkene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå