ღMaria har TO prinsesserღ Skrevet 26. februar 2007 #1 Skrevet 26. februar 2007 jeg er en nygjerrig kopp c..hehe..neida..bare lurer egentlig..for er jo veldig mange som får tvillinger via prør.. men er det vanlig å bli gravid selv med to eller..?vi brukte kun 1pp og der satt to spirer med en gang..er det normalt egentlig??(er glad for de begge da) =)
fru grim Skrevet 28. februar 2007 #2 Skrevet 28. februar 2007 Vi brukte 24 eller 25 pp for å bli gravide igjen (selv om vi har ei på 3 fra før), og måtte ty til Pergo for å få det til. Og dermed så ble det to, hehe... Ikke helt etter planen, men hjertelig velkomne er dem begge to uansett ))
saramor med 2 i magen Skrevet 28. februar 2007 #3 Skrevet 28. februar 2007 er ikke helt med her - men hva står pp for (jeg tenker p-piller!!) uansett - tvillinggravid helt av oss selv!! Og ikke noen i familien heller... Så hva kan det komme av... fikk høre av en at dersom man akkurat hadde sluttet på p-piller kunne det komme to(flere) egg, og derfor er det jo lettere få bli tvilling gravid.... men ikke vet jeg!!
ღMaria har TO prinsesserღ Skrevet 28. februar 2007 Forfatter #4 Skrevet 28. februar 2007 pp betyr prøve periode..alså,hvor mange mnd tok det før dere ble gravide med to?=)
Coria Skrevet 1. mars 2007 #5 Skrevet 1. mars 2007 Vi fikk også tvillinger helt uten hjelp på en pp. Sist jeg var gravid hadde jeg gått på p-piller (vet ikke om det er derfor selvsagt) og da brukte vi seks pp på å få én.
Msmarita <3 04.12<3 Skrevet 1. mars 2007 #6 Skrevet 1. mars 2007 æ ble gravid på naturmetoden æ. Litt av et sjokk på ul i uke 18 da legen sa d va to inni dær, men herregud, d e d beste sjokket æ har fått
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå