Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Leste om denne prøven. Er det sik at alle vi med ass.befrukting må ta den? Kan jeg dra til fastlegen for å ta den, eller må jeg ha henvisning?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei hei

Vi fikk alle rekvisisjonene for blodprøver i posten, noen tok jeg hos fastlege mens andre tok jeg ved Riksen.

 

Skrevet

okey.. håpet å kunne få kommet i gang ganske raskt, siden vi søker privat, men har bare tatt hormonprøver. Sambo har ikke tatt noen prøver. Er så utolmodig, men er nok bare å vente på å få tatt disse prøvene. Håper virkelig at gyn. er frisk til torsdag!

Skrevet

kromosomprøvene tar det ganske nøyaktig to mnd å få svar på. Dette er prøver som skal dyrkes.

Skrevet

Okey.. håpet å kunne komme i gang før det jeg da men men =) Kan jeg ringe legen min for å få tatt en slik prøve, eller er det gyn som henviser?

Skrevet

=) Ser forresten at det står leger opp her. RIngte gyn nå, så han skulle ringe meg senere i dag. Ingenting å vente med :o) Hater å vente å vente..

Skrevet

det er visst ikke alle klinikker som krever kromosomprøver, men dersom dere skal ti ICSI må dere ha det uansett. Vi fikk rekvisisjonen på samtaletimen på fertilitetsklinikken

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...