Anonym bruker Skrevet 26. februar 2007 #1 Skrevet 26. februar 2007 Løftet endel tunge ting i helga, og føler meg ikke ødelagt i kroppen idag.. Det er vel ikke farlig for babyen på noen måte så lenge jeg ikke har tatt skade av det vel? Hvor mye er isåfall for mye?
Anonym bruker Skrevet 26. februar 2007 #2 Skrevet 26. februar 2007 Man skal løfte max 5kg. Jeg har en sønn på 15kg som jeg løfter hele tiden. Prøver å løfte med ryggen og ikke så mye med magen. Babyen gir beskjed om det er ubehagelig. Du kjenner gjerne at magen blir hard, mye spark eller bare får vondter. Man er vel mer redd for at vannet skal gå enn at babyen sal ta skade av noen tunge løft. Før i tiden tror jeg nok at man ikke tenkte på slikt.
snartmammapåny Skrevet 27. februar 2007 #4 Skrevet 27. februar 2007 Ligger en løfte tråd inne på skravlesiden. Les den du, hun har fått en del fornuftige svar.
2 gutter og 1 jente Skrevet 27. februar 2007 #5 Skrevet 27. februar 2007 Denne uka har jeg loeftet kjempemasse. tunge ting ogsaa og jeg er ganske redd for om dette har paavirket babyen. Jeg hadde lite valg da det var flyttelasset som skulle avgaarde. Gubben kunne ikke ta soffan paa ryggen alene saa... Men syns det er ekkelt. Hvor ligger denne traaden da? Ting forsvinner saa fort paa skravle
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå