Gå til innhold

Må leses!!!!


Anbefalte innlegg

Blir litt provosert ja (fra 1. trim):

 

"Til alle dere som prøver å bli gravide!

 

Vi vet faktisk ikke om du er gravid, så det er bare å droppe spørsmål som vi ikke kan svare på!

 

Nå er jeg lei - detter er forum for 1. tri. Kan dere respektere det?!"

 

 

Under er tråden hvis dere vil lese mer:

 

http://www.barnimagen.com/forum/thread/8357131

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8389838-m%C3%A5-leses/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Fy f*** til holdning noen har... Sykt... Jeg kommer til å holde meg på gravide slitere den dagen min spire sitter.... Er jo ikke første gang noen prøver å leke sjef på 1 trimester... Vi får støtte hverandre så godt vi kan her inne mens vi forsøker å få en spire...:-)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8389838-m%C3%A5-leses/#findComment-8390264
Del på andre sider

jeg klarer ikke helt å la være å skrive en kommentar så her kommer den, hehe; jeg forstår egentlig litt frustrasjonen hennes, men det er helt feil måte å si ifra om det på!! det er offte personer stiller spørsmål som ingen egentlig kan svare på, men når man er en prøver så lurer man på ALT, hvertfall av egen erfaring:P å da er det veldig greit å få en liten positiv tilbakemeldig selv om de ikke helt kan svare på spørsmålet!! det er nokk mange som stiller spørsmålene sine til de på 1 trimester fordi de faktisk har en liten spire i magen, men det er nokk mange som har erfaring fra tidligere svangerskap på siden til prøvere også!! vi får prøve å ikke ergre oss for mye over kommentaren hennes og trøste oss med at vi kanskje får svar på andre sider i steden, dersom man ikkje våger seg inn på 1 trimester lenger=)

 

krysser fingrene for alle oss her inne!! husk å kose dere i prøve tiden også!! =)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8389838-m%C3%A5-leses/#findComment-8390616
Del på andre sider

Annonse

Akkurat...

 

Vel, denne damen vil jo ikke JEG har noe raad fra, ikke faar hun noen av meg heller. =o) Men det vil hun kanskje ikke ha heller....hahahaaaaa

 

Uansett, hele poenget her inne er jo at vi er mer eller mindre hormonelle, mer eller mindre foelsomme og mer eller mindre deppa/begeristrede damer som bare vil to ting: gi raad/oppmuntring eller faa raad/oppmuntring.

 

At denne damen her foeler at det er litt irriterede for henne aa maatte forholde seg til en masse informasjon hun ikke har bedt om, ja, det vitner jo bare om at hun trenger et seleksjonskurs, og da faar vi jo bare synes litt synd paa henne, i beste fall ignoerere den type kommentarer.

 

Jeg setter pris paa raad fra alle mulige forum, alt som har med aa gjoere meg klokere i denne i fasen av livet, som det er aa proeve aa lage barn, er interessant for meg. Kan veldig godt smette innom paa 1 eller 2 trim for den saks skyld og stille spoersmaal, det hadde ikke kostet meg en kalori for aa si det saann.

 

Helt innlysende at proevere er mest nyskjerrige forresten, og at de som er i boks men ikke kommet til 2 trim, vil beskytte seg mest mulig, det er jo den andre siden av saken... Tror ikke de gidder aa hoere om mine 4 tidlige spontanaboerter for eksempel, det er liksom ikke helt DET de trenger aa bli informerte om naa. Saa de storyene faar jeg bidra med her inne naar noen spoer, og aller helst paa et av sliteforumene, har da litt oppdragelse...

 

Akk ja, skal ikke vaere enkelt nei.

 

Ha en fin dag alle!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8389838-m%C3%A5-leses/#findComment-8391609
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...