Gå til innhold

Mine erfaringer med prøvinga så langt.


Anbefalte innlegg

Vi startet for noen mnd siden. Jeg slutta på pilla i sommer, har siden da hoppa av i svingen. Men nå er vi gang for ordentlig. Jeg har alltid fått TR på 19 eller 20, mens jeg ikke har gått på pilla, så mens har vært regelmessig. Men etter sist mnd, har det bare blitt kluss. Jeg tror kanskje jeg hadde en SA, TR var 2 dager forsinket og jeg hadde noe forferdelig vondt i ryggen, pluss mye mer blødning enn normalt. Hadde også et svakt kryss på CB.

Men nå venter jeg på TR, det er jo 1 uke siden jeg skulle hatt`a, hu har ennå ikke kommet, jeg har testa negativt på CB digital.

Ingen tegn på verken tante, El eller spire... Hadde vært så greit å vite hva som skjer... Noen med lignende erfaring?

 

Hilsen fra

Fortsetter under...

Hei

 

Tror nok du hadde en sa... samme symptomer som jeg hadde, og ikke minst med tanke på at du testet positivt. Legen min sa at det kunne ta en mnd eller to før syklusen stabiliserte seg igjen, og at det kunne ta litt lenger tid enn vanlig før man fikk mensen på nytt.... jeg fikk den raskere enn vanlig... men usikker på om jeg hadde eggløsning.... vet ikk om dette hjalp deg noe særlig...men, men Lykke til!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...