Gjest Skrevet 25. februar 2007 #1 Skrevet 25. februar 2007 Det står 6-8 måneder p siden til st. Olavs. SÅ bare lurer hvor lenge dere måtte vente?
Jehn Skrevet 25. februar 2007 #2 Skrevet 25. februar 2007 Hei. Jeg mener at vi ventet 5 mnd før vi kom i gang. Dette var for nesten et år siden. Jeg har hatt 2 frys og er på mitt 3 nå, og har ikke måtte vente for å komme i gang med det.
Gjest Skrevet 25. februar 2007 #3 Skrevet 25. februar 2007 Takk for svar! Synes å ha hørt om enda ei som venta 5 måneder. Vi tenkte å søke privat også, men hvis det ikke er verre enn 5 måneder så er jo ikke det så alt for lenge. Jeg får be gyn ringe de for å høre hvordan det er nå =)
Jehn Skrevet 25. februar 2007 #4 Skrevet 25. februar 2007 Hei igjen. Jeg synes det egentlig gikk utrolig fort, men dette har vel med hvor mange som søker i det aktuelle tidspunkt, ferier osv.. I det private trenger du sikkert ikke vente i det hele tatt.. Uansett må du bare ringe og "mase" litt..De er utrolig hjelpsomme og forståelsesfulle (synes jeg da)
Gjest Skrevet 25. februar 2007 #6 Skrevet 25. februar 2007 Vi har ikke søkt enda. Resultat på siste hormonprøve får jeg vel torsdag, og håper da at gyn er friskmeldt slik at vi får sent søknad. Gyn snakket om å kanskje ta lap hvis jeg ikke ble gravid med pergo. Vi fikk svar på sædprøven etter jeg var hos gyn, og den var dårlig. Så håper jeg slipper lap nå!!!! Hadde egentlig bestemt oss for å søke Medicus, men er litt usikre.
Anette25 Skrevet 25. februar 2007 #7 Skrevet 25. februar 2007 Oki. vi har søkt st.olav blir fjorten dager siden til uka. kun tenkt meg søkt medicus men det er dyrt.
Gjest Skrevet 25. februar 2007 #8 Skrevet 25. februar 2007 Ja det er veldig dyrt. Vi har pratet masse om vi skal velge offentig eller privat. Bestemte oss for Medicus, men har tatt opp den diskusjonen igjen. Men regner med at vi ender opp med å sende søknad til medicus. )
snoopy80underi magen:):):) Skrevet 26. februar 2007 #9 Skrevet 26. februar 2007 søkte i midten av november ,fikk svar at det var 6 til 8 månad ventetid ,så kom brev i slutten av jan at vi kunne melde oss til behandling,så jeg behynnte å apraye 13v feb,slaø på ultralyd 16 mars. så jeg er fornøgd jeg da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå