bobleplast og Amélie Amelusk Skrevet 24. februar 2007 #1 Skrevet 24. februar 2007 Tenkte jeg skulle oppdatere dere litt. Nå har jeg ligget her på KK i 18 dager, og har slitt meg gjennom en haug med fæle dager. Svangerskapsforgiftningen har rukket å bli rimelig alvorlig, og jeg har vært KJEMPEDÅRLIG... MEN, nå er alt på rett vei, for fødselen blir satt igang i morgen tidlig, Søndag 25. februar:) Så nå blir det februarbaby på meg likevel:) Kanskje jeg drar med meg mitt lille mirakel på neste treff:)
Hannie Skrevet 24. februar 2007 #2 Skrevet 24. februar 2007 Lykke til Vennen Håper du får en flott fødsel...Har selv termin om 6dager:)
Bergene Skrevet 24. februar 2007 #3 Skrevet 24. februar 2007 Å så kjekt med oppdatering! Har lurt på hvordan det går med deg. Huff det kan ikke ha vært noe lett altså, 18 dager på sykehus :-(. Masse masse lykke til i morgen altså!!! Blir spennende! Ja hadde vært sååå kjekt å fått hilst på skatten din =)
bobleplast og Amélie Amelusk Skrevet 25. februar 2007 Forfatter #4 Skrevet 25. februar 2007 man gir opp å stresse etter 14 dager;) hmmmf....nå kommer de snart for å stikke meg igjen, så nå begynner jeg å få junkie-blodårer. MEN premien er sakte men sikkert på vei!<3 Gleder meg til neste treff!
Gjest Skrevet 25. februar 2007 #5 Skrevet 25. februar 2007 GRATULERER MED SNUPPA DA!!!! rekner med dere har møtt henne nå.,, siden det er 25 idag ::) hehe... gleder meg til å hilse på dere på neste treff
PintSizedDictator Skrevet 28. februar 2007 #6 Skrevet 28. februar 2007 Leste at du hadde fått henne nå så gratulerer nok en gang:) Kan nesten ikke vente til det blir min tur:) Stor klem til rosadreadsdamen:D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå