Gå til innhold

hei....


marita*mamma*har fått jenta

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

ja det kan ta sin tid før det virkelig smelle inn....før jeg fikk jenta mi mistet jeg en gang og da var det liksom enda viktigere for meg og bli gravid igjen....så jeg prøvde og ikke tenke så mye på d og plutselig var jeg der igjen etter 2 mnd.men nå tenker jeg ikke på annet...har villet bli gravid i en evighet nå hehe

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8365396-hei/#findComment-8365678
Del på andre sider

Hei, og velkommen hit!

 

Her vil du lære mye, møte mange hyggelige mennesker og få mye god støtte...kanskje du også blir litt hekta på BIM :o)

 

Selv har jeg ei datter på 2 år og 3 mnd. Håper nå på et nytt november barn. Klaffer det i denne pp'en får jeg termin på samme dagen som min datters fødselsdag!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8365396-hei/#findComment-8365948
Del på andre sider

så koselig.har vært innom her og sett daglig men aldri skrevet noe.så nå måtte jeg legge meg inn på ny her og bli med.synes det er på tide med en søster eller bror til jenta mi nå.håper egentlig på et oktober barn jeg da,siden jeg allerede er over 1 uke etter tida:-)

 

jeg krysser fingrene for deg at du kan klare og få deg et november nøste...hadde vært litt deilig og blitt gravid nå og fått samme år liksom...føles ikke så lenge da:-)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8365396-hei/#findComment-8366107
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...