tæssejenta Skrevet 22. februar 2007 #1 Skrevet 22. februar 2007 Og det gikk kjempe bra! Hadde sovet hele natten, måtte bare gi han sutten et par ganger! Var bare hos farmor og farfar i andre etege her da, men han har jo aldri sovet oppe hos dem før. Og så deilig det var å sove hele natten, og å ligge å dra seg helt til 8 i dag:)
Sanna&Simen Skrevet 22. februar 2007 #2 Skrevet 22. februar 2007 Så bra! Her har vi vært våken nesten hele natta:) Ikke så deilig:)
Gjest Skrevet 22. februar 2007 #3 Skrevet 22. februar 2007 Så utrolig deilig!! Spørs om vi skal prøve å la Maja få sove hos farmor noen netter når vi er i Syden. Skulle det bli krise, så er vi jo ikke langt unna!
-carina- Skrevet 22. februar 2007 #4 Skrevet 22. februar 2007 Så flott at det gikk bra, da! Karsten har ikke sovet borte enda. Men så får han pupp alt fra 2 - 6 ganger pr natt og har ikke lært seg å ta flaske enda... Så det får vente enda litt på seg. )
tre små:-) Skrevet 22. februar 2007 #5 Skrevet 22. februar 2007 Nora har heller ikke sovet borte - en liten puppejente her i huset! Det lengste hun har sovet vekk fra meg er i naborommet, når jeg har måttet ligge på rom med en av de eldste når de har hatt omgangssyke ("bøttehjelpen")
tæssejenta Skrevet 22. februar 2007 Forfatter #6 Skrevet 22. februar 2007 Var utrolig deilig ja! Men litt vemodig også da.. Litt rart å ikke høre lydene hans og ikke kose i senga om morgenen.. Men det blir sikkert lettere neste gang!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå