Gå til innhold

har dere en søskenvogn/trille å anbefale?


Anbefalte innlegg

Skrevet

jenta mi kommer til å vere ca 18mnd når lille nurket kommer til verden. Må ha en søsken vogn/trille som jeg kan ha dem i. Siden nurket kommer i september, så må vognen/trilla vere ok å trille når det er snø.

 

den må også ta minst mulig plass i bilen (har liten stasjonsvogn). Den må også vere ok å trille lengre turer med, ikke bare by-trille liksom.

 

noen som har noen forslag?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dytter på denne, da jeg er veldig interessert i svaret. Mitt første barn er to og et halvt da nestemann kommer, så vi trenger om mulig enda større plass i setene.

Må legge til at jeg kun vil ha firehjuling.

Skrevet

Easy Walker sin DuoWalker er en fin og lett tvillingvogn. Det fine med den er at du kan ha en hardbag og en sittedel uavhengig av hverandre.

Eller så har du TFK, men der må du enten ha to hardbager eller to sittedeler. Det er ulempen med den. Begge vognene har da fire hjul, hvorav de to foran er litt mindre.

Skrevet

easy Walker sin er veldig praktisk sånn, ja! Problemet er at den hardbagen er veldig smal...

 

Jeg vil heller anbefale TFK sin tvillingvogn med softbag og stormtrekk... Babyen må ligge mot kjøreretningen, men det er bedre plass i softbagen enn i Easy Walker sin hardbag...

Skrevet

GT Safari men en softbag til har eg kjøpt.

De blir 19 mnd mellom mine.

Safarien har 3 hjul. 2 store bak som er veldig grei å ha når de er snø ute og hjule forran er sving hjul som du kan låse.

Begge ungene sitter fra deg i vognen noe som er greit når minstemann blir stor nokk til å sitte.

Skrevet

Glemte å si at GT Safarien er mye billigere enn de andre.

Eg kjøpte min helt ny for kr 3400.

Skrevet

jeg har carena sin 3-hjuling, den er knallgod, blir liten sammenlakt,lett å trille, det ene barnet kan sitte å det andre kan ligge:) koster ca 2500 ny.

Jeg har også brukt simo sin hard barebag i vogna,men måtte da ta av bøylen, er seler i vogna, så om bøylen var av så kom ikke gammlesta seg ut av vogna:)

du får også kjøpt carena mykbag,eller man kan bruke voksipose med plate. kjempefornøyd jeg.

Skrevet

Hei. Jeg lurer på om du er fornøyd med din GT Safari tvillingvogn? Jeg har 2 gutter på 13 mnd. Jeg syns vognen er kjempe god å trille med tanke på at det er to som sitter i vognen,men jeg liker ikke ryggene helt og at fotbrettet er litt nær sittedelen(hvis du skjønner)

 

 

Skrevet

det om Gt vognen var til Cecilie med barn nr to i magen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...