lillerosin86 Skrevet 22. februar 2007 #1 Skrevet 22. februar 2007 Er det vanlig at en graviditetstest blir positiv ettert en stund?? (altså etter det egentlig er for sent å lese av....) Så på en test som eg tok i går no og den var klart positiv...... begynner å lure på om eg ikke såg skikkelig etter i går
Cmoi Skrevet 22. februar 2007 #2 Skrevet 22. februar 2007 lillerosin86 Heter seg at den er ugyldig etter 10 min, ta en ny da vel.
yummym Skrevet 22. februar 2007 #3 Skrevet 22. februar 2007 Jeg testet negativt på en del tester ihelga, og ingen av dem fornadret seg til positiv. Jeg kan fortelle at første gang jeg var gravid viste testen først negativt, etter en time positivt. Da jeg testet neste dag var den positiv! Så ta en ny og lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå