Anonym bruker Skrevet 21. februar 2007 #1 Skrevet 21. februar 2007 det var en som la ut en sånn liste på forskjellige kjennetegn på om det er gutt eller jente i magen tidligere i dag,men nå finner jeg den ikke igjen.. noen som vet hvor den var lagt ut?
Jente1980 Skrevet 21. februar 2007 #2 Skrevet 21. februar 2007 Her har du en link til Babyverden sin side om kjerringråd og myter om barnets kjønn!! Her er det mye å tenke på
Jente1980 Skrevet 21. februar 2007 #3 Skrevet 21. februar 2007 Ps...Så har man jo ringtesten som ikke står nevnt der. Tre en gullring i ditt eget hårstrå eller i en tråd og hold den over magen. Pendler den frem og tilbake er det en gutt, og går den i sirkel så venter du en jente! (du får selvsagt noen til å gjøre det for deg:)) (Ser det står motsatt på denne siden om nål i tråd... Men jeg har lært fra gammelt av varianten med gullringen, og stoler blindt på dette!)
Jente1980 Skrevet 21. februar 2007 #4 Skrevet 21. februar 2007 Så var det linken... hahaha... http://www.babyverden.no/templates/Article____412.aspx
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå