Gå til innhold

Pose til OTH UJ


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har nettopp bestilt meg OTH og lurer på hvilke pose som passer i vognen? Jeg har en Odenwalder (den med bamse inni), og siden jeg er veldig fornøyd med den håper jeg at den kan brukes, eller må jeg invistere i en ny pose som hører til vognen..?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har en pose som ikke hører til vognen (Lammy) og det går helt fint!

Skrevet

Vi bruker Odenwalder m/bamse i OTH. Den er muligens litt lang, men hvis du "stapper" inn fotenden litt går det helt fint. Det er mulig at Odenwalder Lammy passer litt bedre, for den er vel 10-15 cm kortere. Men for all del, det har gått helt greit med bamse-posen, har hatt den i 2 år (minus somrene, selvsagt).

Skrevet

Vi har en lammeskinnspose som samboer brukte da han var spebarn..så at de fremdeles hadde den på nøstebarna og den er ganske stor, men passer perfekt i vogna nå på vinterstid. Blir nok fort trangt der mot våren men da blir det nok dyne og ull i bunn. Ellers går det an å ta med pose i butikken og prøve..feks deponere. Vi tok den med og prøvde den i, før vi kjøpte vogna.

Skrevet

Du snakker om i bagen, Mammasin? Det falt meg ikke inn, for vi har brukt sportsvogna så lenge nå... Men i bagen har vi ikke prøvd Odenwalder, da brukte vi også en gammel skinnpose fra da jeg var lita, som passet perfekt.

Skrevet

hmm..ja jeg tenkte naturligvis i min situasjon. Vi er på Bag-stadiet ennå. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...