Gjest Skrevet 21. februar 2007 #1 Skrevet 21. februar 2007 Heisann, har ikke sett deg her før:) Hr du lyst til å se litt på meg? Jeg er født 080377 og lurer på om jeg får flere barn, har sjans til å oppfylle ønske drømmen karriere messig og om jeg har eller vil finne den store kjærligheten igjen? Takker for svar ))
Gjest Skrevet 22. februar 2007 #2 Skrevet 22. februar 2007 dytt, har sent deg en pm også, for var ikke sikker på om du var på besøk og ikke kom tilbake:)
Gjest Skrevet 23. februar 2007 #3 Skrevet 23. februar 2007 hm. spår du ikke her??? vil ikke mase om du ikke gjør det:o)
mariella Skrevet 23. februar 2007 #4 Skrevet 23. februar 2007 Hei du! Vil bare si at jeg ser deg og at jeg tenker på deg, men er desverre utslitt etter en hard uke på jobb. Skal absolutt se om jeg ikke klarer å se lit nærmere på deg, men kan ikke love noe tidspunkt da jeg bruker en del energi på dette Vi snakkes vettu! Klem
Gjest Skrevet 23. februar 2007 #5 Skrevet 23. februar 2007 Shank u så myyyyyyyyyye:))) Da skal jeg ikke pese mer på deg og vente i tålmodighet:) Ha en fin helg! Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå