jannicke21 <3juli 08<3 Skrevet 21. februar 2007 #1 Skrevet 21. februar 2007 hadde eggløsning den 7 februar, er det fortidlig å ta en test nå?
snøfilla - mamma til 2 Skrevet 21. februar 2007 #2 Skrevet 21. februar 2007 Hvis du er sikker på at EL var den 7. kan du teste nå (det har jo gått 14 dager).
Tussa og Sofie Skrevet 21. februar 2007 #3 Skrevet 21. februar 2007 Når har du regnet ut du har IKM? Kan med de mest følsomme testene få pos. 3 dager før, men ikke alltid, kommer an på hcg produksjonen din? Jeg har regnet ca IKM i dag eller morgen, testet lørdag (fordi jeg bomma litt på tellingen) men da var det jo selvfølgelig negativt. Lykke til!
jannicke21 <3juli 08<3 Skrevet 21. februar 2007 Forfatter #4 Skrevet 21. februar 2007 ja er ganske sikker, for jeg har tidlig el, å testen på el var posetiv, hsr en normal syklus på 29 dager, har hatt dette siden jeg va 13. skulle egentli hatt ikm i går.. men nå var jeg gravid i januar, men sa den 6 januar, da viste jeg ikke engang at jeg var gravid, fordi jeg faktisk fikk tanta da og. men nå kjenner jeg liksom ingen ting,ingen symtom på at tanta kommer på besøk eller at det er en passasjer inni her, og jeg er av den NYSJERRIGE TYPEN!
Tussa og Sofie Skrevet 21. februar 2007 #5 Skrevet 21. februar 2007 Hehe, akkurat, jeg skjønner den med utålmodig :-) Du får hive deg på en test og informere oss om resultatet etterpå, håper du er gravid da, leit å høre med SA. Tvi tvi!!
jannicke21 <3juli 08<3 Skrevet 21. februar 2007 Forfatter #6 Skrevet 21. februar 2007 Ja for ta en test og se om den kan være snill med meg:D er ikke lett med sa, men hadde jeg vist at jeg var gravid kunne jeg kansje ha hindret det. driver med hest og hadde ett stygt fall med hesten den 26 desenber, så tror nok at dette var hovedgrunnen til at jeg mistet. sjøl om jeg er sikker på at jeg ble straffet fordi jeg tok en frivillig abort da jeg var 16. ønsker aldri å ta en abort ijen, tok ett år før jeg klarte og treffe nye mennesker ijen!
Tussa og Sofie Skrevet 21. februar 2007 #7 Skrevet 21. februar 2007 Uff, nei sånn må du ikke tenke. Det var helt sikkert et kjempevanskelig valg å ta den gangen, men kanskje det var til det beste for både deg og barnet hvis du var i en livs situasjon som ikke hadde rom for et barn. Du var nok veldig uheldig nå denne gangen, som dessverre mange er, men håper det sitter en spire hos deg nå, som klorer seg fast i 9 mnd. Alle som ønsker, fortjener en spire uansett hva som har hendt tildligere. Klem!
jannicke21 <3juli 08<3 Skrevet 21. februar 2007 Forfatter #8 Skrevet 21. februar 2007 hehe det er sant:D skal kjøpe meg en test idag og ta den imorgen tidlig, om jeg klarer og vente. gjør som regel ikke det:D hehe
jannicke21 <3juli 08<3 Skrevet 21. februar 2007 Forfatter #9 Skrevet 21. februar 2007 tok en test nå ikveld, å den var svak posetiv:):):) men venter til imorra tidlig med morgen urinen for å si noe helt sikkert:DDD åå, er så glad:D:D:D:DD:D
♥martha~78♥ -Signe født 22.02. Skrevet 21. februar 2007 #10 Skrevet 21. februar 2007 Så kjekt!!!! Er nok gravid ja!!Nå begynner uke 8 gjengen å vise seg frem her!! Håper å komme etter deg!! GRATTIS!!!!
jannicke21 <3juli 08<3 Skrevet 21. februar 2007 Forfatter #11 Skrevet 21. februar 2007 trodde ikke jeg kom til å bli det så fort etter en sa!!:D:D nå er jeg jammen lykkelig:D håper og tror at om ikke så lenge så sitter det nok ett frø med oss alle:D masse babystøøøøøøv:D
Tussa og Sofie Skrevet 21. februar 2007 #12 Skrevet 21. februar 2007 Åhh, gratulerer så mye, der kan du se!!! Dere som har opplevd en sa, fortjener virkelig å få ny spire fort, kjempekoselig. Masse lykke til :-)
jannicke21 <3juli 08<3 Skrevet 21. februar 2007 Forfatter #13 Skrevet 21. februar 2007 tusen takk; alle fortjener uansett å få en spire:D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå