Gå til innhold

Ang.melk/råmelk...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som kan si sånn ca hvor mange plasser på brystvorten melken kommer fra? Skal det være helt tett-i-tett med melkekanaler, eller er det bare noen få på hvert bryst?..

Lurer på om noen av mine kanaler er tette... For det det er forskjellige antall "dråper" på hvert bryst..

 

beklager merkelig spørsmål... :/

Videoannonse
Annonse
Skrevet

den dytter jeg videre..har ikke peiling!varierer litt hvor mange dråper som kommer ut av mine bryst ihvertfall...men som regel bare en,og det er midt i brystvorta

håper noen kan svare deg bedre!:)

Skrevet

Hehe... Jeg har også tenkt at "dettan var pussig" når jeg fikk 5 stråler ut av den ene brystvorta og åtte av den andre, da jeg ammet forrige gang. Tror egentlig dette er forskjellig fra kvinne til kvinne.

Skrevet

Å, det var godt å høre!

Jeg har også noe sånn som 5 på det ene og 7 på det andre :)

 

Er litt opptatt av dette da jeg ble brystoperert (medisinsk) for noen år siden, og derfor fikk beskjed om at jeg kanskje ikke kunne amme.

Men nå ga dere meg ett lite håp om at noe kanskje kan fungere likevel :)

 

Tusen takk for svar!

 

HI

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...