mie86 Skrevet 17. februar 2007 #1 Skrevet 17. februar 2007 mistet gullet.. var på utskraping i går,,verste dagen i mitt liv...har kjempe vondt..overalt..men mest i hjertet da.. lykke til videre til dere alle.. håper det blir en ny 2007 spire på meg..
moly Skrevet 17. februar 2007 #2 Skrevet 17. februar 2007 Uff så trist. Håpa du blir fort gravid igjen! Ønske deg kjempemasse lykke te med ny graviditet og sende masse varme tanker!
olha Skrevet 17. februar 2007 #3 Skrevet 17. februar 2007 det var trist...mine varmeste tanker til deg og ønsker on en ny vellykket savangerskap så fort som mulig. Husk at det kan bli vondt i nærmeste tiden, så prøv å få snakke med noen som har vært i din situasjon,det hjelper.klem
mie86 Skrevet 19. februar 2007 Forfatter #4 Skrevet 19. februar 2007 tusen takk for det. har det vondt nå.. tar tiden til hjelp.. håper detr ikke tar så lang tid før det er en ny spire her..
olha Skrevet 19. februar 2007 #5 Skrevet 19. februar 2007 Jo da,det går sikkert bra neste gang.Jeg opplevde også det forferdelige i mitt første svangerskap,da første ultralyd i uke 18 viste at babyen hadde ikke hjerne.Og det var 2 dager før jul.Denne jula unner jeg ikke min verste fiende for å si det mildt.Men neste jula var jeg gravid på nytt og fikk verdens herligste gutt! Så det er bare å være tålmodig og håpe på det beste! Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå