Gå til innhold

jaja...


Anbefalte innlegg

Skrevet

testen viste negativt som vanlig den.... Hva kan det da bety:

 

"IKM tors, litt (og jeg mener litt) blod fredag morgen, har ikke sett noe mer blod..." ?

 

* litt skuffa nå... *

Videoannonse
Annonse
Skrevet

uff så synd!=( Kan jo hende at du produserer hcg sent og tester positivt om noen dager. Krysser fingrene for det!=)

Skrevet

TakkTakk!!;) Klamrer meg til alle mulighter som finnes!! Hehe! Men det er kanskje bedre å være litt realist, og komme i gang med en ny pp!!;)

Skrevet

Jeg hadde også ikm på torsdag. Fortsatt ikke tegn til tr og negative tester. det er så irriterenes, men jeg klamrer meg til håpet ennå=)

 

Lykke til=)

Skrevet

Det ble ikke til at jeg testet i dag. Spotter fortsatt tanta, så da regner jeg med at hun er her snart. Jeg får bare begynne å tenke på neste pp. Med mine forholdsvis korte sykluser (26 dager) går det jo ganske fort.

 

For din skyld er det jo ennå håp, mange som ikke tester positivt før mange dager etter IKM. Lykke til :-)

Skrevet

Nei, nå så jeg tante rød hadde kommet hos deg - LilleHH, det var synd :-(

 

Jeg får vel legge meg nå, og da spørs det om ikke jeg har lidd samme skjbnen i morgen tidlig.

 

Det blir uansett litt spennende å følge deg fremover. God natt :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...