Mamma til gutt 05 Skrevet 17. februar 2007 #1 Skrevet 17. februar 2007 Er det noen av desember barna som har fått hjørnetenner eller holder på og få de. Her har vi gått fra og ha en engel til et " monster" når det gjelder legging og nattevåk. Tror det er hjørnetenner, men hvor lenge skal det holde på tro. Har holdt på 1 1/2 uke nå.
M&Ida Skrevet 23. februar 2007 #2 Skrevet 23. februar 2007 Jau, her kommer det visst to stk. Har nettopp slitt i månedsvis med å få fram de 4 jekslene, og nå er det ny runde. Even nekter å pusse tennene og han blør bare vi er så vidt borti. Ikke vil han ha brød og bleiene fylles opp av skikkelig gørr.
1mamma Skrevet 24. februar 2007 #3 Skrevet 24. februar 2007 poden har fått fire oppe også har han hoppet over den neste tannen også har han fått da en tann barkom der igjen.. kjedlig med dissen tennene som gjør så vondt..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå