Gjest Skrevet 17. februar 2007 #1 Skrevet 17. februar 2007 TÅLER IKKE PERGO, BETENNELSE i blodårene og ringt riksen uten å lykktes...teit å ha stengt på en lørdag?? noen som vet?
snøfilla - mamma til 2 Skrevet 17. februar 2007 #2 Skrevet 17. februar 2007 Har du sluttet med Pergo da? Jeg vet ikke om de tilbyr AIH uten Pergo (grunne til at du kan få AIH i naturlig sykluss er jo at da har du gått på hormoner i syklussen før og de sitter gjerne i kroppen syklussen etter også). Hvordan vet du har di få betennelse av Pergo, har du vært hos lege? Kan ikke råde deg til annet enn å kontkate Riksen mandag morgen og la dem avgjøre hva som skjer videre. :-)
Gjest Skrevet 17. februar 2007 #3 Skrevet 17. februar 2007 åh er det shit...hva gjør jeg? jeg merker jeg får betennelse i blodårene vært hos indremedisiner som sa dette kunne være alvorlig/ eller ikke. tatt masse prøver-....men får man ikke tak i de på riksen idag????????
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå