<3..snart3barnsmor..<3 Skrevet 16. februar 2007 #1 Skrevet 16. februar 2007 Alle går å snakk om kynnere.. Kan vær snill å fortell meg ka det e førr nå??
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2007 #2 Skrevet 16. februar 2007 Hei. Kynnere er når magen blir hard, og du får vondt. Det kan minne om veer, men det er bare magen/ kroppen som forbereder seg på fødselen. Noen får kynnere veldig tidlig mens andre ikke får kynnere i det hele tatt. Jeg fikk beskjed om å roe meg ned når kynnene var sterke, altså når det gjorde sabla vondt, men det er ikke farlig, det viser bare at kroppen er med på notene.
Lone35 =0) Skrevet 16. februar 2007 #3 Skrevet 16. februar 2007 Kynnere er falske rier. Vonde sammentrekninger i magen og smerter i ryggen. De er ikke regelmessige og går over etter en stund. Jeg har kynnere akkurat nå. Slitsomt.
TusseMor07&09&14 Skrevet 17. februar 2007 #4 Skrevet 17. februar 2007 Kynnere er ofte ikke vonde også... Jeg har mange, men kjenner bare at magen blir steinhard. Jeg har ingen smerter rundt dette, men vet det er noen som har det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå