Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har vært så utrolig kvalm, kommer og går og og ømme bryst vorter. men nå har jeg litt blod lingene slim hva er det. 1 dag av mensen var 24/1.07.håper det er noen som vet hva det kan være ? usikker selv.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

 

Kan jo være festeblødning kanskje, hvis det er ca 1 uke siden EL.

 

Selv hadde jeg første dag av sist mens 23/1, men jeg har en noe kort syklus (ca 26 dager). Har fått litt brun utflod i dag, og er redd det er spotting av TR tidlig. Regnet med at den skulle komme rundt 19. og 20.

 

Men vi kan jo begge håre på at en liten spire akkurat har festet seg :-)

Skrevet

ja, gjør jo det. tvi tvi, lykke til.

 

Skrevet

Et lite håp har kommet tilbake. I dag spotter jeg ingenting. Dette synes jeg var merkelig. Enten har jeg spottet TR veldig tidlig for så å gi seg, eller så har jeg festblødning ca 10 dager etter EL. Vet det er vanskelig å si hva det kan være, men noe har jeg i allefall feilberegnet eller misforstått...pleier å være veldig presis med TR.

 

Ja, ja nå går det fort til IKM på tirsdag, men er litt fristet til å kjøpe graviditetstest i dag :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...