Gå til innhold

4.januar bebiser:-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Heihei:-)

 

Hvordan går det med deres gullklumper?

 

Har dere vært på 6ukers kontroll? Vi var på tirsdag og da var lillemann 57cm og 5170g:-) *Store gutten*

 

Han hadde fått litt utslett i ansiktet stakkars, men vi fikk en salve å smøre på så nå er han helt fin:-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vi skal på kontroll på mandag vi.... blir spennende... smiler deres bevist nå? hehe.. det gjør knøttet her... når vi kommer bort til han eller tar han opp kommer gliset:)

Skrevet

Ja, han smiler masse:-) særlig hvis han ligger i vogga og vil at jeg skal ta han opp. hehe:-)

 

Lykke til på mandag, da:-)

Skrevet

Vi skal på kontroll onsdag neste uke :) Er ganske spent - Knøttemor var 57cm og 5480g da hun var 4 uker. Hun virker litt tynnere nå, men jeg tror ikke det er grunn til bekymring akkurat. Hun har antageligvis strekt seg en del - og da blir jo valkene litt strekt ut også, hehehe :) Hun er plutselig inne i str 68 nemlig. Så hun vokser i hvert fall! Og smiler... herlige jenta mi :)

 

Knøttemor er forøvrig veldig interessert i storesøster, når hu er i nærheten er hun helt gira, snur seg etter lyden av Lilletrollet hele tida... artig å se hvor raskt det dannes bånd mellom te to søstrene :)

Skrevet

En stor og flott jente du har, da ka-ping:-) lillemann bruker fortsatt str. 56 han.

 

Så moro at du allerede ser at det knyttes bånd mellom jentene dine:-)

 

Gleder meg allerede til lillemann skal bli storebror, jeg..hehe.. hvor lenge er det mellom dine to?

Skrevet

Storesøster blir 3 i april. Akkurat passe aldersforskjell syns jeg :) Størstejenta er stor nok til å greie seg litt selv, hun har slutta med bleie, er skjønner at hun skal være god og snill med baby og at baby tross alt er en BABY og ikke en lekekompis enda... perfekt :)

Skrevet

Vi driver nemlig og lurer på når vi skal sette igang å lage en søster eller bror til lillegutt:-)

 

Så da er det veldig greit å høre om andres erfaringer:-)

 

Men nå har vi akkurat kjøpt hus, etter over ett år med leting, så nå har vi nok annet å henge fingrene i en stund.

Skrevet

Vi startet å prøve da Lilletrollet var 2 år. Det tok 3 uker, så var lillesøster igang... jeg har jo selvsagt begrenset erfaring siden minstejenta bare er 6 uker, men hittil er vi veldig fornøyde :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...