*Angelface* Skrevet 16. februar 2007 #1 Skrevet 16. februar 2007 Satt i over 1 time å venta..Og for meg og sønnen min virka det som en hel uke!! Fantastisk opplevelse nok en gang.. Fikk ny termin.. Har bli satt tilbake noen dager tilsammen. Så det ble det den 22.07. Men men. JEG tror den kommer den 13-16.07. Har den følelsen jeg.. Noen som er spent på hva jeg får........?? Well.. Etter mye organisering...så ......... fant han ut at....................................................................... Det blir en prinsesse:o) Alt så forresten veldig bra ut:))))))
endaeintrønder Skrevet 16. februar 2007 #3 Skrevet 16. februar 2007 Så koselig da:) Jeg ble satt tilbake 3 dager..Vi venter også ei lita jente,er jo så gøy i og med at vi har en gutt fra før:)
FrøkenKnallkul Skrevet 16. februar 2007 #4 Skrevet 16. februar 2007 Da fikk du termin dagen etter mæ! Har imidlertid og på følelsen at det bli litt før, så det bli jo vældi spennanes å se! Godt å hør at alt så bra ut me lille prinsessa! Vi ville jo ikkje vite kjønn, men har vældi på følelsen av at det blir en gutt... På UL omtalte gyn. først babyen som den, men på slutten omtalte han den som "han" fleire gang. Men det kain jo vær at de fleste omtale baby i hankjønn E bære å vente å se
*Angelface* Skrevet 16. februar 2007 Forfatter #5 Skrevet 16. februar 2007 Ja, dagen etter dæ.. Men veit det blir før den datoen......Hihi. Har en sønn fra før, så det blir stas med ei jenta Hmm..Åja, han sa den først og han etterpå...hehe.. Ja, men de fleste omtale dem kanskje i hankjønn..(en baby, ei baby..stemme ikkje)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå