To levende og en engel Skrevet 15. februar 2007 #1 Skrevet 15. februar 2007 Bare lurer... Jeg er med, og har et nokså annerledes svangerskap enn forige gang, lurer bare på hvordan det er med andre som er med.
Helle07 Skrevet 15. februar 2007 #2 Skrevet 15. februar 2007 Heisann. Er med i PregMet studien jeg.. har ikke barn fra før av da..
To levende og en engel Skrevet 16. februar 2007 Forfatter #3 Skrevet 16. februar 2007 har du merket noen virkning av medisinen da? Jeg har bare lagt på meg litt over fire kilo til nå, i mitt forige svangerskap hadde jeg gått opp nesten 14 kilo til samme tid, så kanskje har jeg fått dempet matlyst? Men babyen ser ut til å ha det bra. Er litt spent på neste kontroll hos gynekolog, da blir det vekstestimering. Har du vært på 32-ukers kontrollen?
BAcer med mirakel-jente :) Skrevet 16. februar 2007 #4 Skrevet 16. februar 2007 Hva er PregMet? Er det den studien om Metformin i svangerskapet?
BAcer med mirakel-jente :) Skrevet 16. februar 2007 #6 Skrevet 16. februar 2007 Har du diabetes? Eller kanskje pcos? Jeg har pcos og fikk tilbud om å være med på denne studien, men jeg tror ikke det var satt igang skikkelig akkurat da, så det ble ikke noe av.. Men svangerskapet har gått veldig bra. Du føler selv at det virker bra på deg? Fått masse bra oppfølging?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå