Minimo <3 Skrevet 14. februar 2007 #1 Skrevet 14. februar 2007 Jeg får ikke ro i kroppen.. føler man seg uggen og urolig i kroppen før fødselen?? har sterke kynner no, men er veldig usikker.. jeg har ikke vært med på dette før, og alle jeg spør husker ingenting.. kan noen med erfaring fortelle hvordan kroppen føles før fødselen?! er 8 dager te tremin.. har følt noe i hele dag, men er ikke skjedd noe.. har hatt 2 episoder av sterke magesmerter og sånt, men varte ikke lenge.. hjelp..
PlinkiPlonk Skrevet 14. februar 2007 #2 Skrevet 14. februar 2007 Vanskelig å si, det forskjell fra person til person. Selv følte jeg meg helt "normal" når riene begynte. Skjønte heller ikke hva det var. Og når riene begynte, fikk jeg diare, da følte man seg ikke høy i hatten, for da skjønte jeg fødselen var i gang:) Lykke til.
Minimo <3 Skrevet 14. februar 2007 Forfatter #3 Skrevet 14. februar 2007 tror jaggu jeg har rier noe jeg:| skal gå å ta meg en varm dusj, så får vi se hva som skjer!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå