Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Så du skrev på en annen tråd at du er akkuratt 4 uker gravid idag (gratulerer!og jeg mener det. unner liksom alle herinne det). Når testet du da siden du vet det allerede? lurer på når jeg kan teste..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

testa positivt på lørdag.

 

Det står jo at man ikke skal se på testen etter 20 min eller hva det er...

 

Men: Jeg er testoman. Jeg legger ofte brukte tester i en skuff (kaster dem etterhvert altså:)) og kikker på dem selv 2 dager etter!!! (utålmodig)

 

Ingen av de testene jeg har tatt har blitt falskt positive etter en stund (slik de sier de kan bli). Er de hvite så har de forblitt hvite også.

 

På lørdag derimot (ikm onsdag - i dag) så ble det en svaaaaaakk strek etter en time!! Og da tenkte jeg Å? Ville selvsagt ikke juble enda men...) Tok nye tester mandag (søndag var vi på hytte, fikk ikke tak i noen). Disse ble også svaaaakt positive. I går fikk jeg tydelig strek (ikke like sterk som kontrollstreken da!) og positiv på cb digital.

 

Så jeg tester mye, men tanken er da at jeg ikke mistet en eneste dag hvor jeg kunne jublet:) HEHE!

 

Lykke til yummym!!!!!!!!!!

Skrevet

Himmel da må du ha masse hormoner!!da sitter nok den spiren godt fast.

Tror jeg må ut og kjøpe tester jeg og..og holde meg i skinnet til lørdag.

 

tusen takk for svar.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...