Anonym bruker Skrevet 14. februar 2007 #1 Skrevet 14. februar 2007 Nå nærmer det seg å tenke over permisjonstiden. Hvor lenge jeg skal være borte osv. Er det dårlig gjordt å prøve å forlenge permisjonstiden så lenge som mulig? Jeg er ansatt i en privat bedrift med bare 5 ansatte... De skal ikke ha vikar for meg i permisjonstiden.
Anonym bruker Skrevet 14. februar 2007 #2 Skrevet 14. februar 2007 Ta så lang du bare kan! Det er din rett og den spesielle tiden kommer aldri tilbake!
Elias og Kristians mamma Skrevet 14. februar 2007 #3 Skrevet 14. februar 2007 det er ikke dårlig gjort. du gjør det for barnet, din og pappaen sin del. dette er kvalitetstid som du aldri får igjen. med første mann var jeg hjemme til han begynte i bhg da han var ca et år og åtte mnd. har ikke angret et øyeblikk . denne babyen vil bli ca et år og sju mnd når han begynner i bhg, men nå har jeg "gitt bort" noen uker ulønnet perm til mannen min som også har lyst til å være lenger hjemme.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå