Gå til innhold

Gratulerer med Valentine-dagen jenter! :o)


Anbefalte innlegg

Og om dere synes som meg at denne dagen hovedsaklig er kommet til Norge for at handelsstanden skal øke omsetningen sin... Dere kan i hvert fall bruke denne dagen her som en påminnelse til å si noen pene ord til mannen deres! :o)

 

Jeg kjøpte to kort til farsdagen fordi det var så mange fine... Tenkte å gi det ene kortet fra Karsten til far. Karsten kan jo ikke si hvor glad han er i pappaen sin enda, så jeg får si det for ham! :o)

 

Ha en koselig Valentine-dag! :o)

Fortsetter under...

Takk det samme :o)

Kjøper ikke gaver her heller, men kanskje litt sjokolade og god mat. Blitt mindre kjærestetid det siste halvåret, så jeg synes det er fint å minne oss selv på at vi fortsatt er kjærester og ikke bare foreldre :)

Her blir det en fantastisk god og enkel rekerett og hvitvin ikveld =) Og et lite kort skal han få. Synes det er lettere å skrive ned hva jeg synes om han enn å si det noen ganger..

Kos dere!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...